Koncepcja marki by owijać ciało narodził się z potrzeby modelowanie sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo.

Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając w efekcie bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Odpowiadają na wiele problemów skóry. Ich działanie może być ukierunkowane na np. drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Ponieważ w metodzie Arosha  nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach. Dla tych Pacjentów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych.

Wskazania:
– Otyłość
– Cellulit obrzękowy
– Cellulit włóknisty
– Skórka pomarańczowa
– Skóra odwodniona
– Zastoje wodne (obrzęki)
– Wiotczenie skóry

arosha2

Efekty zabiegu:
Rezultat widoczny już po pierwszym zabiegu.
Bandaże AROSHA sprawdzają się idealnie w szybkim modelowaniu nóg, pośladków, bioder, brzucha, ramion, oraz w specjalnych programach ujędrniania i modelowania szyi, dekoltu i biustu.

Częstotliwość zabiegu:
Minimalna ilość zabiegów to seria 6 – 8 zabiegów, 1– 2 zabiegi na tydzień.
Najlepsze rezultaty staną się widoczne w przypadku poddania się kompletnej, dedykowanej dla danego problemu serii zabiegów AROSHA oraz przestrzegania zdrowego stylu życia po zakończeniu kuracji.

 

Dla uzyskania szybszych efektów zalecamy połączenie zabiegów AROSHA z PRESSOTERAPIĄ!
PRESSOTERAPIA- masaż pobudza układ krwionośny i limfatyczny, zasilając organy w tlen i substancje odżywcze. Zwiększa szybkość usuwania z organizmów produktów przemiany materii. Likwiduje objawy zastoinowe, wchłania obrzęki, ulatwia odpływ krwi zylnej, zmiejsza opór krwi w tetnicach, co ułatwia pracę serca!

W naszym gabinecie, z racji na bardzo dużą ilość sprzętów do walki z cellulitem, obrzękami i brakiem jędrności skóry, możemy zaoferować naszym Pacjentom bardzo zróżnicowane łączenia zabiegowe. W zależności od kondycji skóry i obszaru poddanego zabiegowi bandaże Arosha łączymy z drenażem lub masażem manualnym.

arosha