KLAPP Cosmetics jest dwukrotnym zwycięzcą Beauty Award – najbardziej prestiżowej, na wymagającym rynku niemieckim, nagrody w branży kosmetyków profesjonalnych. Konkurs ten jest organizowany przez Health and Beauty Business Media GmbH. Opiera się na badaniach prowadzonych przez niezależny instytut badania rynku, na grupie około 500 salonów kosmetycznych, a wśród kryteriów oceny występują: poziom tolerancji skóry i skuteczność użytych aktywnych składników, łatwość użytkowania, wzornictwo opakowań, innowacyjne koncepcje leczenia, wsparcie marketingowe, produkty i sprzedaż, edukacja oraz szkolenia, a także jakość usług świadczonych przez przedstawiciela handlowego. Wyróżnienie to jest więc najwyższą formą uznania, przyznawaną przez klientów firm rynku kosmetycznego.

 

klapp_iso                                beauty_award                         Pflegende_Kosmetik_P1

Firma klapp otrzymała jako jedna z nielicznych Certyfikat DIN EN ISO 9001:2008. Certyfikat ten dokumentuje, że Grupa KLAPP zobowiązana jest do stosowania i utrzymania najwyższych standardów w rozwoju swoich kosmetyków, produkcji i organizacji dystrybucji.

Firma dbaanna_drobnik również o wysoki standard  wykonywanych usług, dzięki czemu zostałyśmy przeszkolone przez Panią Prodziekan i wykładowcę Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, autorkę wielu artykułów oraz podręcznika akademickiego “Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Kosmetologia twarzy”, mgr Annę Drobnik.